LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Grodzisk Wielkopolski
Nr ref.: 0013348
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowy obrót towarów: wydawanie, przyjmowanie, rozładowywanie towaru;
  • Należyte prowadzenie raportów i dokumentacji dotyczącej gospodarki magazynowej;
  • Bieżące kontrolowanie stanów magazynowych.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Znajomość zasad gospodarki magazynowej;
  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna;
  • Uprawnienia na wózek widłowy.

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Praca w systemie dwuzmianowym od poniedziałku do piątku;
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet opieki medycznej, karta Multisport;
  • Bogaty pakiet socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.