Opis stanowiska pracy

Gdańskie Młyny - Sp. z o.o.

Poszukuje osoby na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Cały etat

Wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziana obsługa wózków jezdniowych.

Obowiązki: praca w magazynie przetworów, układanie towarów na paletach, rozładunek, załadunek towaru na pojazdy, dbałość o porządek.

Oferujemy: stabilną pracę na podstawie umowy zlecenie, umowy o pracę, wynagrodzenie do uzgodnienia

Prezentacja firmy

Firma Gdańskie Młyny i Spichlerze Dr Cordesmeyer - Sp. z o.o. jest najw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Logistyka