Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta – sieci wielobranżowych sklepów zlokalizowanych na terenie Finlandii, poszukujemy osób na stanowisko PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Do zakresu obowiązków należeć będzie wykonywanie prac magazynowych polegających głównie na rozładowywaniu kontenerów oraz obsłudze wózków paletowych.

Oferujemy:

W zamian za doświadczenie i zaangażowanie w pracę oferujemy stałe zatrudnienie w oparciu o fińską umowę o pracę oraz wynagrodzenie wraz z dodatkami fińskimi:

  • 10,95 – 12,46 eur brutto / godz - zależne od liczby lat dośw. zawodowego oraz
  • 9% dodatek wakacyjny
  • 6,3% dodatek fiński z tyt skrócenia czasu pracy
  • Dodatki za pracę zmianową – dodatek 3,66 eur/h (18.00-22.00)

Firma Barona pomaga w wyszukaniu oraz wynajęciu zakwaterowania w Finlandii,

Koszt zakwaterowania to 12,65 eur/noc. Mieszkania są wyposażone i umeblowane

Wymagania

Poszukujemy Kandydatów z doświadczeniem w pracy na magazynie, którzy potrafią obsługiwać wózki paletowe.

Wymagamy

  • gotowości do pracy zmianowej
  • dobrej kondycji fizycznej
  • komunikatywnej znajomości j. angielskiego

Prezentacja firmy

Barona Nordic Jobs oferuje wiele możliwości pracy w Finlandii, Szwecji o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie