OTTO Work Force

Pracownik Magazynowy

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Białężyce

OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy Inalfa Roof Systems Polska Sp. z o.o. poszukujemy kandydata na stanowisko:

Nr Ref. KD/PM/06/2019

Białężyce koło Wrześni- woj. Wielkopolskie
Wymagania:
- doświadczenie w pracy w magazynie
- doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym
- umiejętność organizacji czasu pracy
- odpowiedzialność

Obowiązki:
- prace magazynowe, przygotowanie towaru do wysyłki,
- operowanie wózkiem widłowym
- dokonywanie załadunków i rozładunków,
- dbanie o porządek w magazynie,

Oferujemy:

- Praca zmianowa
- Umowa o pracę
- Stabilne zatrudnienie
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system benefitów.
- Praca w nowoczesnej hali produkcyjnej.
- Zatrudnienie w renomowanej Firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.