Pracownik magazynowy - załadunek mebli

SBA Flex Recruitment

Holandia, Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nasz klient to Hutten BV - rodzinna firma działająca w branży meblowej od 85 lat. Dzięki długiemu doświadczeniu są liderem w tej branży w Holandii i uznanym klientem wśród firm europejskich. Pracownicy, których zatrudniają pracują w Hutten długie lata, co zapewnia wysoką jakość obsługi klientów.

OPIS STANOWISKA

Do obowiązków pracownika należy zapakowanie zmontowanych mebli (sofy, stoły, krzesła i inne) do transportu. Wymagana jest dobra kondycja fizyczna ponieważ meble są różnych rozmiarów i gabarytów. Ważna jest dbałość o to, aby meble nie zostały uszkodzone podczas transportu.

Wymagania

- dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
- doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
- organizacja pracy własnej
- dobra kondycja fizyczna
- dokładność
- dbałość o bezpieczeństwo

OFERUJEMY
- Stawka 10,95 EUR - 37,5 godzin / tydzień
- Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 07:45-16:45, w piątki 07:45-12:30

System bonusowy:
• bezpłatny transport z Polski z firmą GTV Bus
• bonus dla nowych pracowników 60 EUR,
• bonus rekomendacyjny 120 EUR
• bonus dla osób mieszkających prywatnie 60 EUR
• pełną obsługę kadrowo-administracyjną

Prezentacja firmy

SBA Flex Recruitment jest agencją zatrudnienia wpisaną do rejestru agenc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie