Opis stanowiska pracy

Praca polega na ukladaniu wystawek z napojami, foliowaniu palet, naprawie uszkodzonych w transporcie, sprawdzaniu jakosci (nagazowaniu napajow), oraz jak i rowniez na komisjonowaniu zamowien z napojami.
Jestes ciekawy/a jak wyglada praca komisjoniera zajrzyj na naszego Instagrama kuk_logistik_ lub profil na Fecebooku Natalia Kuk.

OFERUJEMY
• zakwaterowanie na miejscu i wszelkie formalnosci zalatwia nasze lokalne biuro
• stabilne zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o prace
• dodatek za prace w nocy, oraz w godzinach nadliczbowych
• premia swiateczna i urlopowa
• mozliwosc otrzymania dodatkowych dni wolnych na wyjazdy do Polski
• dla osob ambitnych oraz zmotywowanych mozliwosc awansu oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji
• stawka godzinnowa 9,79 € plus. Plus premia akordowa za kazda kole (opakowanie) ponad norme.
• Dodatek dla kierowcy wozka widlowego.

Wymagania

WYMAGANIA:
• ogolna sprawnosc fizyczna, gotowosc do podnoszenia opakowan o wadze do 15 kg.
• brak wymogu znajomosci jezyka niemieckiego ( POLSCY brygadzisci, koordynatorzy)
• chec do pracy !!!
• uczciwosc, rzetelnosc
• dodatkowym atutem bedzie posiadanie prawa jazdy oraz wlasnego samochodu
• dodatkowym atutem bedzie posiadanie uprawnien na wozki widlowe (jak i rowniez doswiadczenie w prowadzeniu) ale nie jest to wymagane

Prezentacja firmy

Firma K&K działa na terenie całych Niemiec od 1993 roku. <br/>Jako kompe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
9,79PLN - 9,79PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Inne