Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/01/2019.

Pracownik magazynowy w hurtowni leków

Warszawa, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

• przyjmowanie dostaw towaru do magazynu

• sortowanie i kompletowanie zamówień magazynowych

• wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego

Wymagania:

• zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu zadań

• gotowość do pracy w systemie zmianowym

• aktualne badania sanitarno – epidemiologiczne lub gotowość do wyrobienia

• doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane

Oferujemy:

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

• atrakcyjną stawkę godzinową: 19 zł brutto/h

• pracę w nowoczesnym, klimatyzowanym i w pełni zautomatyzowanym magazynie

• możliwość pracy na trzy zmiany: 10:00-18:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00

• szkolenie wstępne oraz wsparcie zespołu i kierownika

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/01/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Praca Praca dla studenta , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie