Pracownik Magazynowy - Sady k. Poznania

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań
Kim jesteśmy?
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Dlaczego warto u nas pracować?
Ważna jest dla Ciebie pasjonująca i rozwijająca praca? Jednocześnie cenisz bezpieczeństwo, zasady fair play i dobrą atmosferę? My też tak mamy, dlatego pracujemy w Adecco! Też chcesz? Dołącz do naszego zespołu!

Zadania:
• szukanie produktów za pomocą skanera
• przewożenie produktów za pomocą wózków prowadzonych
• układanie towaru na półki
• kompletowanie zamówień
• przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
• gotowość do pracy w systemie zmianowym
• dobra kondycja fizyczna
• możliwość pracy w systemie 10 - godzinnym
• komunikatywność
• wysoka motywacja do pracy
• odpowiedzialność za powierzone zadania
• gotowość pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 15zł brutto/h
• możliwość rozwoju zawodowego
• pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
• dodatki pozapłacowe
• ciepły posiłek za 1zł
• bezpłatny transport z: Poznania, Wrześni, Kościana, Szamotuł, Grodziska Wlkp., Środy Wlkp., Gniezna, Obornik Wlkp., Międzychodu, Rogoźna oraz Nowego Tomyśla, Konina, Wałcza, Piły

Więcej informacji pod numerem telefonu: 607 300 706

Numer referencyjny: Numer ref. AMZ/03/2017/APZ
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.