Pracownik magazynowy - rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Wólka Kosowska, mazowieckie

Miejsce pracy: Wólka Kosowska

Miejsce pracy: Stefanowo/ Wólka Kosowska
Bezpłatny dojazd do pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w renomowanej firmie
  • Umowę o pracę (z możliwością zatrudnienia bezpośredniego po 3 mies.)
  • Benefity (Multisport, dodatkowy pakiet medyczny, dodatkowy pakiet ubezpieczeń, dostęp do zniżek na artykuły spożywcze)

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjność w godzinach 06:00-14:00 oraz 14:00-22:00, od poniedziałku do piątku
  • Wywiązywanie się z powierzonych obowiązków
  • Uprawnienia do obsługi wózka widłowego UDT
  • Książeczka Sanepidowska

Zadania:

  • Operowanie wózkiem widłowym
  • Załadunek i rozładunek asortymentu
  • Foliowanie i etykietowanie asortymentu
  • Zabezpieczanie asortymentu przed zniszczeniem
  • Kontrola dostaw

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials