Pracownik magazynowy – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy: Warszawa Bielany

Oferujemy:

  • Umowę o pracę bezpośrednio z firmą
  • Stawkę 3000 zł netto/mies.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-16.00
  • Zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi komputera
  • Zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Zdolności komunikacyjne
  • Dokładność i precyzja w działaniu
  • Dyspozycyjność w pełnym wymiarze etatu

Zadania:

  • Rejestrowanie przesyłek w systemie
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Rozpakowywanie towaru przychodzącego i rozlokowanie go w magazynie
  • Dostarczanie elektronarzędzi serwisantom
  • Skanowanie towaru

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy