Pracownik magazynowy – rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Sochaczew, Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Sochaczew, Błonie

W tej trudnej sytuacji wciąż jesteśmy dla Ciebie dostępni. Poszukujesz pracy? Zostań w domu i skontaktuj się z nami. Obecnie prowadzimy rozmowy rekrutacyjne przez telefon.

Miejsce pracy: Święcice
Dofinansowany dojazd z Sochaczewa

Oferta:

  • Stawka 18 zł brutto/h + premia miesięczna wydajnościowa do 1300 zł brutto + premia frekwencyjna kwartalna
  • Praca od pon. do pt. w godz. 10:00-18:00
  • Zorganizowany i dofinansowany transport firmowy z Sochaczewa i Błonia
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Docelowo możliwość zatrudnienia bezpośrednio w strukturach firmy
  • Możliwość korzystania z benefitów: MultiSport, Medicover, PZU, posiłki regeneracyjne

Wymagania:
  • Prawo jazdy kat. B lub uprawnienia na wózki widłowe
  • Wysoka motywacja do pracy i dyspozycyjność
  • Książeczka Sanepidowska
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność i skrupulatność

Zadania:

  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Kontrola ilościowa i jakościowa towaru
  • Etykietowanie towaru
  • Kompletacja towaru ze skanerem magazynowym

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials