Pracownik Magazynowy - Praca od zaraz!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Poznań, Konin, Gniezno, wielkopolskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Poznań, Konin, Gniezno

Szukasz pracy od zaraz? Jest na wyciągnięcie ręki! Dołącz do nas jako pracownik magazynowy światowego lidera w branży e-commerce w Sadach k. Poznania. Jeżeli szukasz stabilnego zatrudnienia oraz bezproblemowej, prostej do opanowania i dobrze płatnej pracy - ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Twoje zadania:
• wyszukiwanie produktów za pomocą skanera
• przewożenie produktów za pomocą wózków prowadzonych
• układanie towaru na półki
• kompletowanie zamówień
• przygotowanie towaru do wysyłki

Dzięki swojej pracy otrzymasz:
● wynagrodzenie 18,5zł brutto/h !
● Bonus świąteczny 1300zł brutto!
● możliwość uzyskania do 15% premii
● zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
bezpłatne obiady!
● inne, dodatkowe benefity
● pracę na cały etat lub ½ etatu
● możliwość wyboru preferowanych dni pracy
● bezpłatny transport z ponad 100 miejscowości! Gniezno, Konin, Wałcz, Wągrowiec, Oborniki, Piła, Szamotuły, Jarocin, Poznań, Mogilno, Grodzisk Wlkp., Międzychód, Rogoźno, Kościan, Chodzież i wiele innych !

POLECASZ = ZARABIASZ!

Poleć nowego pracownika i otrzymaj dodatkowo 1600zł* za każdą poleconą osobę! Liczba poleceń nieograniczona!

Jeśli tylko jesteś:
• gotowy do pracy w systemie zmianowym
• masz dobrą kondycję fizyczną
• możesz pracować w systemie 10 - godzinnym (4 dni w tygodniu)
• masz motywację do pracy

• jesteś osobą odpowiedzialną

Nie czekaj, zadzwoń lub napisz już teraz!
Kontakt: +48 723 190 112 lub 723 190 110
Rekrutacja online: www.adecco.pl/magazyn
*Szczegółowy regulamin oraz harmonogram akcji dostępny biurach Adecco.

Oferta pracy tymczasowej. Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Numer referencyjny: AMZ/10/2018/APZ
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.