Pracownik Magazynowy - Praca nocna

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej

90-413 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

TEMPUS A Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego (KRAZ nr 493)

zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Obecnie poszukujemy pracowników tymczasowych dla znanej firmy Kurierskiej.

Stanowisko: Magazynier zmiana nocna
Miejsce pracy: Łódź (Teofilów)

Oferujemy Ci:
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- pracę na 3/4 etatu.
- posiłki regeneracyjne – GRATIS,
- PREMIE regulaminowe,
- możliwość podjęcia długoterminowej i perspektywicznej  współpracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego u lidera w branży logistycznej,
- możliwość uzyskania karty Fit Sport.

Czas pracy:
Praca w godzinach nocnych, po 6/7 godzin mdz. 23:00 a maksymalnie 9:00 rano.

Jaki jest zakres zadań?
- rozładunek/ załadunek asortymentu,
- praca ze skanerem magazynowym,
- sortowanie paczek kurierskich.

Kogo szukamy?

- solidnych,
- rzetelnych,
- doświadczonych w pracy magazynowej (mile widziane).

Jeżeli jesteś zainteresowany, zapraszamy do aplikowania!

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Agencja zajmuje się leasingiem pracowniczym, rekrutacją stałych pracowni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na magazynie