Pracownik magazynowy – pakowanie elementów elektronicznych

Contrain Poland Sp. z o.o.

Holandia, zagranica

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

• przygotowywanie i zapakowywanie produktu
• kompletowanie zawartości opakowania
• uwzględnianie składu opakowania o elementy urządzenia np. kable, instrukcje

Wymagania

Czego oczekujemy

• chęci do pracy
• dyspozycyjności
• chęci nawiązania dłuższej współpracy

Co oferujemy

• legalne zatrudnienie w oparciu o polską umowę o pracę tymczasową
• zakwaterowanie na terenie Holandii
• terminowe wynagrodzenie wypłacane w walucie (€), wyższe o ok. 5% przy tej samej stawce niż na umowie holenderskiej
• możliwość otrzymania bonusów: praca w zespole 4-osobowym, zespoły otrzymują bonusy (120 euro miesięcznie) w zależności od wydajności pracy
• płatne nadgodziny oraz dodatki

Prezentacja firmy

Contrain Poland Sp. z o. o. (APT nr 5612) to agencja pracy tymczasowej, ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie