PRACOWNIK MAGAZYNOWY – ORDER PICKER

HEADEX Group

Niemcy, zagranica

HEADEX Group HEADEX Group HEADEX Group
Grupa HEADEX to jedna z największych firm zajmujących się rekrutacją w ramach pracy stałej oraz tymczasowej z ponad 18-letnim doświadczeniem. Współpracujemy z największymi i najbardziej wiarygodnymi firmami. Dysponujemy wyselekcjonowanymi ofertami pracy, które pomogą Ci nie tylko zarobić, ale także zdobyć bezcenne umiejętności. W oparciu o Twoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, indywidualne zdolności oraz oczekiwania, dopasujemy do Ciebie ofertę pracy, która zapewni Ci elastyczny lub odpowiednio skoordynowany grafik pracy, podniesienie poziomu kwalifikacji zawodowych, naukę i samodoskonalenie.

Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, dbającą o warunki pracy, bezpieczeństwo i gwarancje socjalne naszych pracowników. Chcemy mieć pewność, że oferujemy wyłącznie legalną pracę, a wszystkie usługi związane z zatrudnieniem świadczymy ZA DARMO!
Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:

Lokalizacja: Niemcy

Opis stanowiska:

  • Uzupełnianie i przygotowanie towarów do wysyłki – magazyn spożywczy
  • Typowe prace magazynowe ( pakowanie, przepakowywanie, dbanie o porządek na stanowisku pracy)
  • Praca ze skanerem lub zestawem słuchawkowym
  • Praca przy użyciu elektrycznych wózków widłowych nisko unoszących
  • Praca na II zmianach, czasami zmiany nocne dodatkowe płatne

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna, chęć do pracy i entuzjazm
  • Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane, lecz nie jest to warunek konieczny
  • Prawo jazdy - mile widziane
  • Język angielski lub niemiecki - podstawowy

W zamian oferujemy:

  • Wynagrodzenie: 1450 – 1500 euro netto – po wszystkich opłatach
  • Dopłata 150 euro / miesięcznie za amortyzację własnego samochodu na dojazdy do pracy
  • Stabilne zatrudnienie na niemieckim kontrakcie z gwarancją godzin (Opłacone wszelkie składki emerytalne, zdrowotne, społeczne)
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych, weekendy, święta wg. przepisów niemieckiego kodeksu pracy
  • Zakwaterowanie blisko miejsca pracy, zapewnione przez pracodawcę – max 2 osoby w pokoju
  • Każdemu pracownikowi zostanie wyrobiona licencja do obsługi wózków widłowych – zewnętrzna! Przygotowanie do pracy, opieka polskiego koordynatora

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.