Pracownik magazynowy – operator wózka widłowego

Work Service Express.

Mysłowice, śląskie

Miejsce pracy: Mysłowice

Zadania na stanowisku:

-Obsługa procesów magazynowych poszczególnych działów;

-kompletacja towaru

-przygotowanie towaru dla klienta;

Wymagania:

- książeczka sanepid

- Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym

- Własny środek transportu ze względu na kiepski dojazd do pracy komunikacją miejską

- Odpowiedzialność i sumienność;

Oferujemy:

-  zatrudnienie na postawie umowy o pracę tymczasową (pełny etat)

- możliwość długofalowej współpracy

- stałą opiekę Koordynatora

- pracę w systemie zmianowym

- możliwość rozwoju zawodowego

- atrakcyjne wynagrodzenie,premie

- Stabilną praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.