Pracownik magazynowy - operator wózka widłowego z uprawnieniami UDT kat. 1 WJO

Amazon

Łódź, łódzkie

Amazon

Miejsce pracy:
Łódź

Firma Amazon została założona w 1994 i prowadzi największy na świecie sklep internetowy. Amazon posiada dzisiaj ponad 175 centrów logistyki na całym świecie – ponad 40 w Europie w tym także 9 centrów w Polsce. Dzięki naszym Centrum Logistyki E-Commerce, codziennie dostarczamy miliony produktów do setek krajów na całym świecie.

Poszukujemy zmotywowanych i pracowitych osób na stanowisko operator wózka widłowego 1 WJO do naszego centrum realizacji zamówień w LCJ3. Idealny kandydat powinien charakteryzować się wysoką etyką pracy, dbałością o szczegóły, umiejętnością terminowej realizacji zadań oraz troską o klientów.

Amazon

OBOWIĄZKI

  • realizacja zamówień; między innymi wyszukiwanie produktów za pomocą skanerów
  • pobieranie zamówień klientów, pakowanie i wysyłanie zamówionych przez klienta towarów, odbieranie produktów
  • rozumienie specyfiki zakładów produkcyjnych, przestrzeganie obowiązujących standardów i zasad bezpieczeństwa, jakości oraz produkcji
  • zakres czynności wymaga użycia narzędzi i materiałów, w tym m.in.: pudeł kartonowych, bezpiecznych noży, maszyn nakładających taśmę klejącą, maszyn etykietujących oraz plastikowych skrzynek

WYMAGANIA

  • Ukończone 18 lat
  • Gotowość i zdolność do pracy w trybie zmianowym
  • Umiejętność rozumienia pisanych i ustnych poleceń w języku polskim
  • Brak przeciwwskazań do stania/chodzenia
  • Doświadczenie w pracy z komputerem
  • Umiejętności komunikacyjne – w zakresie instruktażu, szkoleń czy pomocy udzielanej członkom zespołu
  • Nietuzinkowe myślenie; poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań
  • Wymagane uprawnienia UDT kategorii I lub II WJO

OFERUJEMY

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio z Amazon
  • Pracę przez 4 dni w tygodniu po 10 godzin (2 zmiany: dzienna i nocna)
  • Atrakcyjną stawkę godzinową: 20 PLN brutto
  • Miesięczny bonus do 15%
  • 26 dni płatnego urlopu niezależnie od stażu pracy
  • Prywatną opiekę medyczną LUXMED, ubezpieczenie na życie AVIVA oraz dofinansowanie do karty Multisport
  • Liczne szkolenia oraz kursy w ramach programu ‘’Postaw na swój Rozwój’’
  • Pyszne obiady w wersji mięsnej i wegetariańskiej za 1 PLN
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (m.in bony świąteczne)
  • Udział w licznych wydarzeniach organizowanych wewnątrz firmy Amazon
  • Darmowy transport do i z miejsca pracy

Jeżeli masz pytania dotyczące kwestii technicznych związanych z procesem aplikowania, zadzwoń: 22 307 82 80.

W przypadku kandydatów, którzy przejdą pomyślnie proces rekrutacji, zostanie przeprowadzona weryfikacja wcześniejszego zatrudnienia.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Amazon