Pracownik magazynowy/Operator wózka Reachtruck :13,62 euro brutto/h - Belgia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Gent, Belgia, zagranica

Miejsce pracy: Gent, Belgia
Dołącz do nas!

Będziesz zatrudniony jako pracownik oddelegowany, co oznacza, że będziesz otrzymywać wynagrodzenie w walucie euro, takie samo jak pracownicy belgijscy, oraz rozliczać się w Polsce.

Nasz Klient zapewnia wynagrodzenie w wysokości 12,62 euro brutto/h, dodatek zmianowy w wysokości 7,5% stawki podstawowej oraz czeki żywieniowe w kwocie 6,50 euro brutto za przepracowany dzień.

Ponadto oferujemy liczne dodatki, takie jak system poleceń, kartę paliwową, 13. pensję oraz inne!

Wystarczy, że:
  • posiadasz doświadczenie na stanowisku Operatora Wózka Widłowego Wysokiego Składowania
  • znasz język angielski
  • jesteś gotowy do pracy w systemie dwuzmianowym
  • możesz wyjechać swoim samochodem do Belgii

Opis stanowiska:

Do Twoich obowiązków będzie należeć wykonywanie prac magazynowych oraz obsługa Wózka Widłowego typu Reachtruck na terenie zakładu.

Benefity:
  • Umowa o pracę
  • Karta paliwowa
  • Trzynasta Pensja
  • System Poleceń
  • Zakwaterowanie
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy