Pracownik magazynowy - Niemcy

Work Service Express

Schwabach, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Schwabach »

Obowiązki:

  • Kompletowanie zamówień
  • Zbieranie zamówień zgodnie z poleceniami w systemie słuchawkowym (komendy niemieckie)
  • Praca w chłodni (5-6 stopni)
  • Wykonywanie zadań zgodnie z przepisami BHP

Wymagania:

  • Doświadczenie przy zbieraniu zamówień
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
  • Mile widziana możliwość wyjazdu własnym autem

Oferujemy:

  • Gwarantowane zakwaterowanie w kraju oddelegowania
  • Zawsze terminowo wypłacane wynagrodzenie. Zawsze punktualnie odprowadzane świadczenia emerytalne i zdrowotne
  • Opiekę Koordynatora
  • DODATKI za eksploatację prywatnego pojazdu
  • Możliwość wypracowania NADGODZIN
  • Wynagrodzenie 9,50 EURO/brutto
  • Pracę na jedną zmianę od 16:00 do 24:00
  • A jeśli polecisz nam znajomego z Twojej branży, którego polecisz, a który wyjedzie z nami do pracy za granicą, otrzymasz DODATKOWO 200 ZŁOTYCH (300 jeśli zna język kraju oddelegowania).