Pracownik magazynowy/ nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź
Zadania na tym stanowisku to:
  • pakowanie przesyłek, kompletacja przesyłek, rozładunek dostaw, załadunek samochodów.

Nie wymagamy doświadczenia ani kwalifikacji!!

Wystarczy nam jedynie prawo jazdy kat.B!

Co zyskasz?
  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • praca na jedną zmianę (6-14/ 7-15 / 8-18 /11-19)
  • wynagrodzenie 19zł brutto/h
  • wolne weekendy
  • bezpłatne obiady

Benefity:
  • Elastyczne godziny pracy
  • Świetna lokalizacja
  • Darmowy posiłek
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • Międzynarodowa Firma
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.