Pracownik magazynowy na sortownii - Wola Bykowska / Праця на складі

OTTO Work Force

Piotrków Trybunalski, łódzkie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta – wyspecjalizowanego operatora logistycznego poszukujemy:

Prace magazynowe
Miejsce pracy: Wola Bykowska

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowe sortowanie i skanowanie przesyłek

  • Prawidłowa konteneryzacja posortowanych przesyłek.

  • Praca fizyczna, wykonywanie ręcznych prac transportowych

  • Rozładunek i załadunek aut

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia;

  • Stawkę 17 zł brutto/h;

  • Pracę w systemie 1zminy w nocy (od 19:00 do 05:00) * na czas epidemii praca co drugi dzień, za dzień wolny zapłata 50%.

  • Pracę od pn. do pt. + soboty dla chętnych w razie potrzeby;

  • Przewidujemy możliwość otrzymania wynagrodzenia jak za cały etat około 168 h w miesiącu;

  • Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

Wymagania:

  • Brak przeciwwskazań do pracy fizycznej;

  • Gotowość do pracy w nocy;

  • Umiejętności pracy w zespole;

  • Uczciwość i rzetelność;

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV w odpowiedzi na to ogłoszenie, lub o kontakt telefoniczny.

OTTO Work Force Europe Sp. z o.o. одна з провідних компаній у галузі агентств зайнятості та консультування персоналу пропонує роботу в Польщі та за кордоном. В даний час ми шукаємо для нашого клієнта - спеціалізованого логістичного оператора:

Праця на складі
Місце праци: Wola Bykowska, Województwo łódzkie

Обов’язки:

  • Правильне сортування та сканування відправлень.

  • Правильна тарифікація сортованих вантажів.

  • Фізична робота, виконання ручних транспортних робіт.

  • Розвантаження та завантаження автомобілів.

Пропонуємо:

  • Працевлаштування за строковим договором доручення (umowy zlecenia);

  • Ставка 17 злотих брутто за годину.

  • Робота в системі 1 зміни (з 19:00 до 05:00)* під час епідемії можлива праця через день, де 50% оплата за вихідний день;

  • Праця з понеділка до пятниці + суботи, для бажаючих у разі потреби;

  • Передбачаємо приблизно 168 годин на місяць.

  • Надаємо житло в цьому районі;

  • Початкова вартість проживання на стороні працівника 200 злотих.

Вимоги:

  1. Відсутність протипоказань до фізичної роботи.

  2. Навички роботи в команді

  3. Чесність і надійність.

Зацікавлених осіб, просимо, писати у відповідь на це оголошення або зв'язатися з нами по телефону.

Будь ласка, включіть у своє резюме пункт: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.