Pracownik magazynowy - logistyka - praca na terenie Niemiec

HR Investment Sp. z o.o.

Koblencja, zagranica

Opis stanowiska pracy

HR Investment Sp. z o. o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy świadczącą profesjonalne usługi z zakresu outsourcingu personalnego. Specjalizujemy się we wdrażaniu optymalnych rozwiązań zarządzania personelem, rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz doradztwem personalnym.

Dla naszego Klienta w Niemczech poszukujemy osób na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Koblencja - Niemcy

Zakres obowiązków:

- transport ręczny paczek z częściami rowerowymi w obrębie magazynu

Nasz klient oferuje:

- umowa o pracę na warunkach niemieckich
- wynagrodzenie: 9,23 € brutto / godzinę pracy + 40 € netto diety za każdy dzień pracy
- zapewnione 40 godzin pracy tygodniowo (pn-pt), możliwość pracy w soboty

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."

Wymagania

Wymagania:

- sprawność i siła fizyczna
- mile widziany własny samochód
- mile widziana znajomość języka niemieckiego (nie jest konieczna)
- aktualne zaświadczenie o niekaralności

Prezentacja firmy

HR Investment Sp. z o. o. jest licencjonowaną Agencją Pracy działającą n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka