Pracownik magazynowy- lakiernik, wysokie zarobki!

Adecco Poland Sp. z o.o.

Byków, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Byków

Zadania:

  • zabezpieczanie antykorozyjne elementów stalowych,
  • malowanie elementów na potrzeby klienta,
  • śrutowanie elementów.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • chęć i motywacja do pracy,
  • gotowość w systemie zmianowym.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie- do 23 zł brutto/h,
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • możliwość wyjazdów służbowych do Szwecji,
  • kartę sportową oraz opiekę medyczną.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Aplikuj i poleć nas swoim znajomym!

Numer referencyjny: PM/03/2017/WRC/MD
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.