Agencja Zatrudnienia KS Service

Pracownik Magazynowy (K/M)

Miejsce pracy: Brodziszewo, Szamotuły, Wronki, Rokietnica, Pniewy, Oborniki, Tarnowo Podgórne

OBOWIĄZKI

  • przygotowywanie produktów do transportu
  • foliowanie i etykietowanie produktów
  • zachowywanie porządku na terenie magazynu
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej

WYMAGANIA

  • gotowość do podjęcia pracy w systemie trzyzmianowym (możliwe zmiany: od 6:00 do 14:00, od 14:00 do 22:00 oraz od 22:00 do 6:00)
  • nie liczy się dla nas Twój wiek ani doświadczenie - dołącz do naszego zespołu, a wszystkiego Cię nauczymy
  • nie wymagamy uprawnień do kierowania wózkami widłowymi - dołącz do nas i zdobądź uprawnienia
  • mile widziane osoby uczące się

OFERUJEMY

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 16,00 zł brutto/h
  • możliwość przedłużenia współpracy po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia jeszcze w czasie studiów

Nie wahaj się - zadzwoń do nas i umów się na spotkanie! Czekamy właśnie na Ciebie. Kontakt: 503 075 956.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.