Pracownik magazynowy bez uprawnień

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Czeladź, śląskie

Miejsce pracy: Czeladź

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę-zlecenie
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Praca w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie w powierzone zadania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na magazynie

Zadania:

  • Praca w magazynie firmy logistycznej
  • Proste prace pomocnicze (kompletacja, foliowanie palet)
  • Utrzymywanie porządku w sektorze magazynu

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści: "PRACA CZELADŹ" pod numer 600 408 663.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy