Pracownik magazynowy - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

ZAKRES ZADAŃ

  • procesowanie i monitorowanie przesyłek kurierskich międzynarodowych
  • uczestnictwo w procesie importowym i eksportowym
  • załadunek i rozładunek przesyłek z transportów liniowych
  • weryfikowanie dokumentów kurierów
  • składanie raportów koordynatorowi operacji

OCZEKIWANIA

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy
  • znajomość obsługi komputera
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym w mowie i piśmie będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie 18,40 zł brutto/godz. oraz premię do 20%
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • bezpłatny transport do miejsca pracy z centrum Wrocławia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia cennego doświadczenia
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj już dziś!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.