Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Pracownik magazynowy Action

Miejsce pracy: Holandia, Zwaag/Echt

Firma Beetsma Sp. z o.o. (nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu
Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku pośrednictwa pracy w Holandii.
Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą.
Współpracujemy z firmami produkcyjnymi na terenie całego kraju.
Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Poszukujemy pracowników dla jednego z naszych holenderskich kontrahentów
na stanowisko:
Pracownik magazynowy Action.
Praca w miejscowości: Holandia: Zwaag / Echt

ZADANIA:

- praca w centrum logistyczno – dystrybucyjnym
- pomoc przy rozładunkach i załadunkach kontenerów

WYMAGANIA:

- chęć wyjazdu od zaraz, na dłuższy okres czasu
( długofalowa współpraca)
- zaświadczenie o niekaralności

OFERUJEMY:

- umowę o pracę na holenderskich warunkach
- ubezpieczenie zdrowotne
- dojazd do pracy
- zakwaterowanie
- opiekę polskojęzycznego koordynatora

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.