Pracownik magazynowy - 18,29 zł/godz. brutto plus premie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Wrocław, dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • kompleksowa obsługa przepływu przesyłek międzynarodowych
  • rozliczanie oraz wyjaśnianie rozbieżności związanych z przesyłkami
  • generowanie danych koniecznych do procesowania przesyłek
  • wykonywanie i analizowanie raportów obowiązujących w magazynie

WYMAGANIA

  • umiejętność planowania i dobra organizacja pracy
  • sumienność i dokładność podczas wykonywania zadań
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godz. 06:30-12:30 oraz 14:00-20:00
  • umiejętność obsługi wózków widłowych będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 3/4 etatu z możliwością dopracowania do pełnego etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie: 18,29 zł/h brutto oraz premie
  • dla osób chętnych możliwe płatne nadgodziny
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy