PRACOWNIK MAGAZYNOWY--> 15zł brutto/h + 20% PREMII

Biznes Partner Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

APT 491 Biznes Partner zatrudni osoby do pracy w Magazynie Logistycznym

Miejsce wykonywania pracy: Mysłowice ul Białobrzeska (Kosztowy)
Przystanek Autobusowy: Kosztowy Dziubka

Stanowisko: Pracownik magazynowy z obsługą wózka widłowego

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stawkę godzinową+Dodatki+ Premie
-możliwość zatrudnienia bezpośredni przez pracodawce po okresie próbnym
- stałą pomoc Koordynatora APT

Dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące PREMIA NA START (+20% wynagrodzenia)

Wymagania

- chęć podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym
- chęć zatrudnienia na dłużej (praca na stałe)
- obsługa komputera
- gotowość do pracy w weekendy oraz nadgodzin
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
- uprawnienia do prowadzenia wózka widłowego - mile widziane

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
1-6
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Logistyka