Pracownik magazynowo - biurowy

OTTO Work Force

Moszna / Stara Wieś , mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Moszna / Stara Wieś

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy

i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Moszna Parcela / Stara Wieś koło Nadarzyna

Zakres obowiązków

- przyjmowanie i przygotowanie do załadunku paczek przekazanych przez Klienta

- przygotowanie raportów

- współpraca z kurierami oraz pracownikami innych działów

- prace magazynowe

Wymagania:

- Znajomość obsługi komputera,

- Dyspozycyjność  do pracy zmianowej,

- Zaangażowanie i chęć do pracy

Oferujemy:

- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

- Pracę na zmiany w godzinach:  7:00-15:00 oraz 12:00-20:00;

- Pracę w nowoczesnym zakładzie

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania aplikacji w odpowiedzi na ogłoszenie.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.