HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.

Agencja pracy HR Quality Polska Sp. z o.o. Sp. K. działa na polskim rynku w oparciu o wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 12982. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR.

Pracownik magazynowo - biurowy

Od: HR Quality Polska Sp. z o. o. Sp. k.
Miejsce pracy: Bibice, k., Kraków

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Wynagrodzenie: 5300 zł brutto / msc. (z możliwością wyższej stawki w zależności od doświadczenia i kompetencji) + ubezpieczenie grupowe

Zakres obowiązków:

  • typowe operacje na magazynie,
  • przyjęcie towarów,
  • wydanie/przyjęcie do/z produkcji,
  • przygotowanie wydania towaru/wyrobu gotowego i wysyłka,
  • łączenie pracy z dokumentami z pracą fizyczną.

Wymagania:

  • obsługa systemu magazynowo-księgowego,
  • doświadczenie w pracy magazynowej,
  • samoorganizacja,
  • umiejętność pokierowania pracą pomocnika,
  • mile widziane doświadczenie z systemem Sage Symfonia (lub podobnym).

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • kompleksowe przeszkolenie i wdrożenie na stanowisku pracy,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • pracę w godzinach 8:00-16:00 pon-pt.

 Zadzwoń i dowiedz się więcej: 888-801-524.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.