Pracownik magazynowo - administracyjny

Reguły, mazowieckie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego klienta - światowego lidera w produkcji maszyn i narzędzi grzewczych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

Nasz klient oferuje:

• Umowę o pracę,
• Atrakcyjne warunki finansowe,
• Pracę od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,
• WOLNE WEEKENDY!
• Wstępne szkolenie wdrożeniowe,
• Pracę w prężnie rozwijającej się firmie,

Zakres obowiązków:

• Przyjmowanie dostaw,
• Kompletacja zamówień,
• Sprawdzanie stanów magazynowych,
• Obsługa systemów magazynowych,
• Organizacja wysyłek,
• Nadzór nad dokumentacją magazynową,
• Wystawianie dokumentów do przesyłek.

Oczekujemy:

• Osoby dobrze zorganizowanej i sumiennej,
• Dyspozycyjności do pracy,
• Obsługa systemu AX Dynamics oraz uprawnienia UDT będą dodatkowym
atutem,
• Mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku,

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
3.500,00 zł - 4.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na magazynie , Praca Praca na produkcji