Opis stanowiska pracy

- załadunek i rozładunek paczek z samolotu
- sortowanie bagaży
- przygotowanie transportu do przewozu bagaży
- kierowanie samolotu na pas pozycyjny

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie wg stawki 9,85 € brutto za godzinę plus 10 € netto diety dziennie
- premia motywacyjna 150,00 € miesięcznie
- 40- to godzinny tydzień pracy
- mieszkanie zorganizowane przez pracodawcę
- atrakcyjny pakiet socjalny
- gwarantowany kurs szkolenia kierunkowego opłacony przez pracodawcę
- możliwość dalszego kształcenia i awansu
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi

Wymagania

- znajomość języka niemieckiego przynajmniej na poziomie komunikatywnym
oraz
- motywacja, zaangażowanie w pracy

Mile widziane / Preferowane
- umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
- posiadanie samochodu osobowego
- świadectwo o niekaralnośc

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
7 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców