Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/09/2017.

PRACOWNIK LOTNISKA - SPRZĄTANIE SAMOLOTÓW

Warszawa, mazowieckie

Akcja Job

Opis stanowiska pracy

GRUPA AKCJA JOB
Libra Europe Sp. z o.o. – Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego – NR CERTYFIKATU 9778

dla swojego Klienta, lotniska w Warszawie, poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
Sprzątanie pokładów samolotów
Uzupełnianie wyposażenia pokładów samolotów
Praca w magazynie wyposażenia pokładowego (sortowanie, liczenie, układanie materiałów)

Wymagania

Dyspozycyjność - warunek konieczny! (praca zmianowa, również w nocy i w dni wolne)
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Uczciwość i dokładność
Umiejętność pracy pod presją czasu
Wykształcenie min. zawodowe
Mile widziane doświadczenie w pracy o podobnym zakresie zadań
Mile widziane prawo jazdy kat. B

Warunki zatrudnienia:
Umowa o pracę na pełen etat, po odbyciu niezbędnych szkoleń
Równoważny system pracy
Wynagrodzenie podstawowe 2100 zł brutto, (po 3 miesiącach podwyżka 2200zł,wynagrodzenie wzrasta wraz ze stażem pracy)
400zł brutto/msc Premie frekwencyjne + nagroda kwartalna do 800zł brutto
Możliwości rozwoju i awansu

Zainteresowane osoby prosimy o pilne przesłanie CV

Grupa Akcja Job została utworzona w Polsce w 2006 roku w ramach ekspansji terytorialnej... Abalone Group, francuskiej agencji zatrudnienia świadczącej usługi z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji, doradztwa w zarządzaniu kompetencjami, szkoleń z obszaru zarządzaniem karierami i podnoszenia kompetencji. Współpracujemy z licznymi klientami na terenie całego kraju z branży automotive, AGD, lotniczej, chemicznej, transportowej, FMCG, TSL, spożywczej, obsługi klienta i wielu innych. Zaufały nam tysiące osób, znajdując pracę dzięki tej współpracy.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/09/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Produkcja