Charlie works Sp. z o.o. Charlie works Sp. z o.o.

Pracownik Logistyki

Miejsce pracy: Holandia

Poszukujesz stabilnej, ale nie nudnej pracy?

Szukamy właśnie Ciebie!

Mamy dla Ciebie pracę w firmie Charlie works Sp. z o.o. (nr rej 23705).

Znajdziesz u nas zatrudnienie w kraju jak i za granicą.

Praca w miejscowości: Roosendaal, na terytorium Niderlandów.

Stawka:  od 12,08€

Start pracy: marzec

Centrum dystrybucji e-commerce sieci supermarketów znajduje się w Roosendaal. Nowa firma jest odpowiedzialna za obsługę logistyczną działalności e-commerce. Stąd codziennie zbierane są artykuły nieżywnościowe i wysyłane do klientów sklepów internetowych w całej Europie Zachodniej.

Twoje zadania:

  • rozpakowywanie i / lub sortowanie towarów
  • pakowanie produktów i przygotowanie je do wysyłki
  • sprawdzanie jakości przychodzących towarów i sprawdzanie prawidłowej ilości
  • praca od 08:00 do 17:00 z 60-minutową przerwą

Oczekujemy:

  • znajomość j. angielskiego lub niderlandzkiego
  • posiadanie prawa jazdy
  • doświadczenia z pakietem MS Office oraz z SAP jest plusem
  • gotowość do wyjazdu na dłuższy okras czasu

Otrzymasz:

  • zatrudnienie w oparciu o niderlandzką umowę o pracę
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • bezpłatny transport z miejsca zamieszkania do miejsca pracy

Zadzwoń lub wyślij sms, a My oddzwonimy;

Radom +48_696_014_236

Jasło +48_797_821_257

Kluczbork  +48_516_083_320

Kluczbork +48_533_134_385

Zamość +48_508_569_205

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Charlie works Sp. z o.o.