Opis stanowiska pracy

  • praca w systemach ERP
  • opracowywanie dużej ilości danych pochodzących z różnych źródeł
  • przygotowywanie zestawień kontrolnych
  • monitorowanie i analiza wskaźników KPI
  • weryfikowanie błędów
  • kontrola rzeczywistych stanów magazynowych
  • codzienna współpraca z innymi współpracującymi działami

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • elastycznego podejścia do godzin pracy (praca zmianowa i w weekendy)
  • doświadczenia w pracy związanej z logistyką i transportem
  • analitycznego umysłu
  • praktycznej znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • kreatywności w podejściu do rozwiązywania problemów
  • dynamicznego usposobienia
  • umiejętności pracy w zespole

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • szkolenia wdrażające na stanowisko pracy
  • szkolenia rozwijające Twoje kompetencje
  • pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta sportowa, dofinansowanie do obiadów.

Prezentacja firmy

Progres HR Poland Sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
4 500PLN - 4 700PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Logistyka