Pracownik Logistyki Wewnętrznej

Work Service S.A.

Zabierzów, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Zabierzów

Sekcja Zadania:

  • Obsługa systemu ERP XL
  • Realizacja wewnętrznych zamówień materiałowych za pomocą kolektora
  • Dostarczanie komponentów do stanowisk operatorów
  • Obsługa akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego z dyszlem
  • Sprawdzanie kompletności dostaw
  • Praca w systemie II zmianowym od poniedziałku do piątku, możliwa także praca w soboty

Wymagania:

  • Doświadczenie nie jest wymagane
  • Wysoka sprawność fizyczna
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Umiejętność szybkiego przyswajania wiedzy
  • Komunikatywność, samodyscyplina
  • Mile widziane uprawnienia na wózki jezdniowe (III WJO)

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym i dynamicznym zespole
  • Wynagrodzenie na poziomie: 3250 zł brutto (wynagrodzenie zasadnicze 2955+ nagroda uznaniowa)
  • Zdobycie doświadczenia w środowisku transportu wewnętrznego
  • Szkolenia z obsługi akumulatorowego podnośnikowego wózka widłowego
  • Pakiet socjalny – opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta Multisport
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.