Pracownik logistyki wewnątrzzakładowej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Zadania:

  • Przyjmowanie i rozładunek materiału
  • Wykonywanie transportów wewnętrznych na terenie zakładu
  • Wykonywanie prac magazynowych
  • Usprawnianie procesów logistycznych
  • Przestrzeganie zasad BHP

Oferujemy:

  • Pracę w Niepołomicach w oparciu o umowę o pracę tymczasową od zaraz z możliwością związania się z firmą na stałe
  • Pracę 1-zmianową
  • Ciekawą pracę w dużej i znanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (zasadnicze + premia )
  • Prywatną opiekę medyczną oraz możliwość wyrobienia karty MultiSport

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane)
  • Dyspozycyjność do pracy 1-zmianowej
  • Dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe UDT
  • Umiejętność pracy zespołowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials