PRACOWNIK LOGISTYKI- MAGAZYNOWANIE, PAKOWANIE I KOMISJONOWANIE

MTU AERO ENGINES POLSKA SP. Z O.O.

Jasionka, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/5736

Obowiązki:

•Efektywne koordynowanie łańcuchem dostaw w logistyce wejścia/wyjścia pod względem jakości w celu zapewnienia wymaganej ciągłości dostaw.
•Zarządzanie zapasami magazynowymi (przyjęcia, magazynowanie i wydania) zgodnie ze zleceniami w systemie.
•Przeprowadzanie kontroli stanów magazynowych - inwentaryzacja.
•Przygotowywanie zestawów do montażu modułów.
•Pakowanie zgodnie z instrukcjami pakowania i przygotowywanie do wysyłki (załadunek) materiałów.
•Kontrola i zamawianie materiałów do pakowania.
Wysokość wynagrodzenia uzależnione będzie od doświadczenia kandydata.
Link do ogłoszenia i formularza aplikacyjnego: https://skk.erecruiter.pl//Offer.aspx?oid=2996342&cfg=1a97bfab705840c886dbc5092709d0cd&fromSkk=1571149004474&ejoId=72422&ejorId=98675&comId=20011446

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie-techniczne •Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku •Znajomość MS Office (Word, Excel) •Znajomość modułu SAP R3 oraz innych narzędzi IT (Guardus, Ms Office) – mile widziane •Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie •Bardzo dobra organizacja pracy •Zaświadczenie o niekaralności wymagane od osób zatrudnionych w zw. z Ustawą z dnia 22 czerwca 2001 r.

Miejsce pracy: Tajęcina 108, 36-002 Jasionka, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Wymagane dokumenty: Należy wejść na stronę www.mtu-polska.com i aplikować na wybrane stanowisko

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy