Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/12/2017.

Pracownik logistyki- dystrybucja książek OFERTA ŚWIĄTECZNA (bez znajomości języka angielskiego)

Holandia, Culemborg, zagranica

Euro Work

Opis stanowiska pracy

Euro Work Agencja Pośrednictwa Pracy od 11 lat świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie, zapewniając pracownikom dostęp do stabilnych i umożliwiających rozwój ofert pracy na rynku Unii Europejskiej. Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476.

Miejsce pracy: Culemborg

Rozpoczęcie pracy: 20.11

Praca na 5 tygodni

Obowiązki:

Praca w holenderskim centrum dystrybucji książek.

Praca polega na porządkowaniu, skanowaniu i uszczelnianiu zamówień oraz załadunku ciężarówek.

Oferujemy:

Stawki wiekowe euro brutto/h:

- 18 lat: 5,27 (stawka max./h: 6,32)*

- 19 lat: 6,02 (stawka max./h: 7,22)*

- 20 lat: 7,03 (stawka max./h: 8,43)*

- 21 lat: 8,03 (stawka max./h: 9,63)*

- 22 lata: 10,04(stawka max./h: 12,04)*

- 23 lata i więcej: 10,10 (stawka max./h: 12,12)*

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione, płatne przez pracownika

Pracę na dwie zmiany

Dodatek 20% (w godzinach 19:00- 6:00)

* maksymalna stawka z dodatkiem 20%

Wymagania

Znajomość języka angielskiego- mile widziana

Doświadczenie- mile widziane

Numer SOFI – mile widziany

Prawo jazdy- mile widziane

Sprawność fizyczna

Prosimy o zamieszczanie w CV klauzuli o danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."
Informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami!

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy Euro Work

Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy... proponującą pracę głównie w Holandii. Poszukujemy pracowników z różnych branż i do różnych prac min. pracowników produkcyjnych , budowlanych, technicznych oraz z branży IT
Nasza firma pracuje zgodnie z prawem Unii Europejskiej – posiadamy certyfikat Ministerstwa Pracy nr 2476
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka