Pracownik logistyczny - DARMOWY transport i kwaterunek

Timing Sp. z o.o.

Maurik, zagranica

Opis stanowiska pracy

BONUS goni BONUS!

Aplikuj na ofertę i zgarnij zwrot kosztów transportu do Holandii! To nie wszystko! Zarejestruj się jeszcze dziś, a my opłacimy cały tydzień zakwaterowania za Ciebie! Wykorzystaj swoją szansę już teraz! Nie czekaj i zarób z nami na swoje marzenia!

Zadzwoń i poznaj szczegóły!

Chcesz wyjechać do Holandii aby zarobić? Posiadasz doświadczenie w pracach magazynowych? A może dopiero zaczynasz karierę zawodową? Podejmij stabilną pracę z Timing, nie zwlekaj! Podejmij pracę w Holandii już dziś i niech to będzie inwestycja w lepsze jutro! Stabilna praca czeka na Ciebie!

Zadzwoń lub aplikuj!

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

Rozładunek/załadunek kontenerów

Przepakowywanie, układanie paczek lub produktów o wadze powyżej 10 kg

Drobne prace magazynowe

Oczekujemy:

Komunikatywny język angielski

Sprawność fizyczna

Dyspozycyjność

Prawo jazdy kategorii B (mile widziane)

Zapewniamy:

Stawkę: 11.20€

Stały dostęp do planningu, paska wypłat i innych dokumentów poprzez internetowy portal pracownika

Pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii

Opieka koordynatora w Holandii

Ubezpieczenie Holland Zorg

Wypłaty tygodniowe – przelewy na wskazane konto

Dojazd do pracy za darmo (z naszego zakwaterowania) samochodami służbowymi

Zwrot kosztów dojazdu dla osób z własnym zakwaterowaniem

Numer wpisu do rejestru agencji zatrudnienia:470

Prezentacja firmy

Od 2004 roku pracujemy z ludźmi i dla ludzi, oferując im pracę na tereni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/07/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji