Pracownik Linii Technologicznej

InterKadra Sp. z o.o.

Stanowice, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

OPT/102019/JL

Mamy do zaoferowania:

  • stabilne warunki zatrudnienia w 4-brygadowym systemie czasu pracy
  • możliwość zdobywania doświadczeń zawodowych
  • dojazdy do pracy organizowane i finansowane przez pracodawcę
  • atrakcyjny system premiowy.

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • obsługa maszyn linii produkcyjnej i bieżący nadzór
  • nadzór nad prawidłowością przebiegu procesu technologicznego - produkcyjnego

Wymagania

  • posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej (mile widziane)
  • aktualna książeczka sanitarno - epidemiologiczna (mile widziane)
  • sumienność
  • odpowiedzialność

Czekamy właśnie na Ciebie.

Zgłoś się do nas za pomocą przycisku APLIKUJ, zadzwoń lub odwiedź nas w jednym z 20 centrów rekrutacyjnych na terenie całej Polski.

ul. Bożka 9b/6, 55-220 Jelcz-Laskowice

Tel: 516 522 341, 731 320 700

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Praca na produkcji