Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/1232

Obowiązki:

Przestrzeganie przepisów BHP i PPOŻ. Podstawowa obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych. Kontrola jakości wyrobu. Dbanie o porządek na stanowisku pracy. Współpraca z zespołem technicznym w zakresie prewencji i usuwania awarii.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • podstawowe

Pozostałe wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji. Mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn (precyzyjny montaż). Brak przeciwskazań do pracy na produkcji (praca na stojąco, bywa wymagająca fizycznie, np. wciskanie uszczelek w formę). Zdolności manualne. Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań. Gotowość do ciągłego rozwoju i nauki. Dyspozycyjność do pracy 3-zmianowej lub w systemie 4-brygadowym.

Miejsce pracy: 39-200 Zawada 79n, powiat: dębicki, woj: podkarpackie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Wszystkie dokumenty aplikacyjne, które otrzymujemy są przez nas weryfikowane. Podejmujemy decyzje rekrutacyjne wyłącznie na podstawie kompetencji i kwalifikacji do realizacji zadań zawodowych, z zachowaniem zasad niedyskryminacji w ramach selekcji kandydatów. Zapraszamy zainteresowane osoby do przesyłania swoich aplikacji wraz klauzulą: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Hutchinson Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Żywcu w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym. Aplikację prosimy przesyłać na adres: rekrutacja.d@hutchinson.com lub złożyć dokument w siedzibie firmy: Zawada 79N k. Dębicy, pokój nr 8 (HR). Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
50
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy