Pracownik linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Miejsce pracy: Tychy
Zadania:
  • Obsługa maszyn
  • Montaż elementów
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie na produkcji lub w pracach fizycznych
  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Konkurencyjne wynagrodzenie wzbogacone o premię stałą
  • Stabilne zatrudnienie
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Wsparcie ze strony Konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji oraz zatrudnienia
  • Dostęp do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego
  • Szeroki program benefitów pracowniczych Manpower Premium

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials