Pracownik linii produkcyjnej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Staszów, świętokrzyskie

Miejsce pracy: Staszów

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Wynagrodzenie podstawowe plus premie miesięczne i kwartalne
  • Możliwość zdobycia doświadczenia
  • Bogaty pakiet benefitów Manpower Premium: prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, MyBenefit, ubezpieczenie grupowe itd.
  • Pomoc konsultanta Manpower na każdym etapie rekrutacji
  • Transport pracowniczy z pobliskich miejscowości (Tarnobrzeg, Staszów, Dąbrowa Tarnowska, Szczucin, Stara Jastrząbka, Nowa Dęba, Sędziszów Małopolski)

Od Kandydata oczekujemy:

  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym (III zmiany) i pracy stojącej
  • Zdolności manualnych

Nie wymagamy doświadczenia - wszystkiego Cię nauczymy!

Zadania:

  • Montaż elementów
  • Praca przy linii produkcyjnej
  • Proste prace fizyczne

Masz pytania? Wyślij sms o treści PLP pod numer: 696 078 140 - Oddzwonimy i z chęcią przedstawimy szczegóły oferty!

Miejsce pracy: Mielec
Nr ref. PLP/037/PTO
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials