Pracownik linii produkcyjnej

Niemcy, Bawaria Utting (am Ammersee), zagranica

Headwaypersonal GmbH

Opis stanowiska pracy

- praca przy produkcji szyberdachow do roznych modeli samochodow
- stanowska pracy sa bardzo czyste i nowoczesne
- niemiecka umowa o prace na czas nieokreslony
- oferta skierowana wylacznie dla mezczyzn
- doswiadczenie na produkcji nie jest wymagane licza sie checi do pracy
- system 3 zmian poniedzialek - piatek (pelny etat)
- zwrot kosztow przyjazdu do Niemiec w momencie podpisania umowy

Zarobki (brutto) :

- pierwsze trzy miesiace :11,26 €
- od czwartego miesiaca : 11,75 €
- od piatego miesiaca : 12,73 €
- od siodmego miesiaca 13,20 €
- od pietnastego miesiaca 16,15€

DODATKOWO : Weihnachts- und Urlaubsgeld, dodatki za nocki 25%, trzy miesiace darmowego mieszkania pracowniczego w dobrych warunkach (pokoje 2-osobowe) - kolejne trzy miesiace pracodawca dofinansowuje polowe czynszu, zwort kosztow w gotowce za przyjazd do Niemiec, dofinansowania w kantynie i inne.

Nasza umowa opiera sie na BAP Tarfivertrag Zeitarbeit - dostepny w calosci w Google - tam opisane sa wszystkie zagadnienia formalne.

Wymagania

- komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego
- wlasny samochod na dojazd do pracy (Fahrgeld nie jest placony)
- chec wyjazdu do Niemiec na stale
- CV w jezyku niemieckim

Prezentacja firmy

Seit 1997 bedeutet headway Fortschritt. Für SIE.

Wir sind ein Personal- und ... Projektdienstleister für spezialisierte Fach- und Führungskräfte. Mit motivierten und kompetenten Mitarbeitern steigern wir die Produktivität unserer Kunden. Gleichzeitig bringen wir die Karriere unserer Mitarbeiter voran. Wir setzen auf vertrauensvolle und dauerhafte Zusammenarbeit mit Geschäftspartnern und Mitarbeitern, weil wir wissen, dass Menschen nur dann Besonderes leisten, wenn die Chemie stimmt. So auch unser Motto: „people.passion.possibilities.“  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
03/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis