Pracownik linii produkcyjnej

Grupa Outworking

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej (nr certyfikatu 8102).

Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Rąbień

OBOWIĄZKI:

  • wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z instrukcjami;
  • mocowanie okuć, zawiasów, akcesoriów;
  • wykonywanie elementów do produkcji okien oraz drzwi;

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy;
  • dyspozycyjność;
  • praca w systemie 2 zmianowym, 6-14, 14-22;

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę tymczasową;
  • bogaty system premiowy;
  • wynagrodzenie od 3000 do 4000 zł/brutto/ miesięcznie;
  • bezpłatny transport z miejscowości Poddębice oraz Łódź;

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub kontakt pod numerem 605 333 429.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 8102, świadczącą usługi w... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Premia frekwencyjna i jakościowa
Branża / kategoria:
Praca Praca dla studenta, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji