Pracownik linii produkcyjnej - stała praca, bezpłatny przewóz!

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Jaworzno, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Zawiercie, Jaworzno

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Bon żywnościowy do wykorzystania w sklepie
  • Stawka godzinowa i system premiowy - wynagrodzenie od 2700 zł netto!
  • Pakiet benefitów, w tym ubezpieczenie grupowe na życie, kartę Multisport, zniżki na pizzę itp.
  • Bezpłatny przewóz z Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Jaworzna, Zawiercia, Sławkowa, Olkusza, Czeladzi, Wysokiej, Będzina, Mysłowic, Myszkowa

Wymagania:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym, 3-zmianowym
  • Bardzo dobra kondycja (praca fizyczna)
  • Umiejętność czytania schematów montażowych lub rysunków technicznych
  • Mile widziane doświadczenie na produkcji, ale nie wymagane
  • Zaangażowanie i chęci do pracy

Zadania:
  • Praca na linii montażowej:
  • Oczyszczanie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą narzędzi (szlifierka, młotek)
  • Kontrola jakości odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych
  • Pakowanie gotowych elementów do pojemników

Masz pytania? Wyślij SMS o treści: PRACA DG na numer 606821065. Oddzwonimy!

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza
Nr ref.: OLP/037/PKR
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy