Pracownik linii produkcyjnej - kontroler jakości

Bielsko-Biała, śląskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, produkującego elementy dla branży AGD i Automotive poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Wymagania

FIRMA OFERUJE:

  • Umowę o pracę na cały etat
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premia frekwencyjna + premia weekendowa
  • Premia wakacyjna, świąteczna, wydajnościowo-jakościowa (2 x w roku), paczki świąteczne dla dzieci i pracowników
  • Owarte i przyjazne środowisko pracy
  • Pakiet benefitów ( opieka medyczna Medicover, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe PZU)

ZAKRES ZADAŃ:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych ( prasy ręczne, maszyny testujące)
  • Wstępna kontrola jakości

WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym ( III zmiany)
  • Chęć uczenia się, zdolności manualne
  • Doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Inne , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji