Pracownik linii produkcyjnej - atrakcyjne wynagrodzenie

Agencja Zatrudnienia KS Service

Olkusz, małopolskie

Miejsce pracy: Olkusz

OBOWIĄZKI:
• proste prace manualne
• sprawne i efektywne prowadzenie procesu produkcyjnego na powierzonym obszarze
• dbanie o porządek i bezpieczeństwo w miejscu pracy
• wykonywanie innych poleceń przełożonego

WYMAGANIA:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
• zdolności manualne
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

OFERUJEMY:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2 500 zł brutto plus do 25% premii
• praca od poniedziałku do piątku w systemie dwuzmianowym, sporadycznie w godz. 18:00-2:00
• bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. karta Multisport, prywatna opieka medyczna
• profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.